top of page

Magdalena Jasińska

"Wszystkim właścicielom psów polecam spotkania z Kasią, która dzięki swojej ogromnej wiedzy i pełnemu zaangażowaniu w to co robi, pokazuje jak zrozumieć swojego psiaka i odpowiadać na jego potrzeby."

Ula Sar

"Bardzo polecam Kasię i szkolenia z nią. Jest bardzo profesjonalna, dobiera metody szkolenia dobre dla danego psa. Chyba jest w stanie rozwiązać każdy problem 🙂. Moje psy uczestniczyły w szkoleniach na różnych etapach życia, zostawały też u Kasi podczas moich wyjazdów. Do domu wracały spokojne i w świetnej kondycji. Polecam z całego serca. ❤️"

Magdalena Klimek

"Porady Kasi pomogły nam poradzić sobie z niezdyscyplinowanym psiakiem. Aslan to skarbnica wiedzy na temat psów i szkolenia w przyjemnej atmosferze 🙂"

Alicja Rodak

"Nie ma bardziej profesjonalnej osoby w okolicach Radomia niż Kasia! Polecam z całego serca każdemu kto ma już psiaka i życie z nim nie jest takie łatwie i przyjemne jakie sobie wyobrażał i tym, w których rodzinie właśnie pojawił się szczeniak, którego od początku można dobrze ukształtować. Dzięki Kasi nasza roczna spanielka jest grzeczna, ułożona, nie ciągnie na smyczy, gdy biega wolno to przybiega na każde zawołanie, reaguje na każdą wydaną komendę, - fakt cocker spaniel to trudny do ułożenia pies myśliwski, ale przy współpracy z Kasią nie było to ani trudne ani niemożliwe do osiągnięcia, bo szkolenie zaczęliśmy od 8 tygodnia życia naszego psiaka- więc pozostało nam już tylko cieszyć się fajnymi wspólnymi relacjami z Luną przez kolejne lata."

Joanna

"Szczerze polecam szkolenia wszystkim, którzy chcą skorzystać z ogromnego doświadczenia i wiedzy Kasi. Dzięki jej poradom nasze dwa szczeniaki, teraz już 2-latki, nie rozniosły nam domu. Włożona praca na szkoleniach i poza nimi spowodowała, że dużo lepiej rozumiem moje psy i możemy spokojnie funkcjonować. Super, że jest opcja zostawienia na czas wyjazdu psiaków u Kasi. Wracają niezestresowane (a mam doświadczenie z innego miejsca, gdzie było za mało uwagi na psa i po powrocie był krótko problem z sunią). Warto korzystać z wiedzy profesjonalisty, to naprawdę ułatwia życie właściciela i psa ❤️"

Anna Lipiec

"Kochani serdecznie polecam, centrum szkolenia Aslan 🙂 Malika uwielbia nasze spotkania u Kasi, ma tam mnóstwo kolegów i koleżanek z którymi może obcować. ❤💛💙
Wspaniale jest uczęszczać na takie zajęcia z przyjacielem jakim jest pies 🐶🐕🐩 rodzi się wtedy niezwykła więź. 
My z Maliką bawimy się wspaniale ✨😍"

Julka Prokop

"Dzięki współpracy z Panią Kasią nasz owczarek zmienił się nie do poznania. Z małego nieznośnego rozrabiaki stał się bardziej przyjacielski, słuchany i emocjonalnie spokojnym szczeniakiem chętnym do zabaw i nauki. Nam jako właścicielom Pani Kasia otworzyła oczy na sprawy, o których nie mieliśmy zielonego pojęcia przy ułożeniu szczeniaka na wiernego i kochanego psa."

Jessica Rybska

"Treningi z Kasia to czysta przyjemność zarówno dla psiaka jak i dla właściciela 😊 szybka organizacja, proste wskazówki, różne metody działania sprawiły ze pies stał się częścią mojego życia i najlepszym przyjacielem. Teraz trening to nie uciążliwy obowiązek, dzięki Kasi jest świetną zabawą i okazją do nawiązania nierozerwalnej relacji pies-opiekun 🥰"

Aleksandra Garbacz

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji które odbyliśmy u Kasi 😊 Jej profesjonalne podejście oraz wskazówki dały bardzo szybkie oraz widoczne zmiany w zachowaniu naszego ukochanego psiaka 🐕"

Aleksandra Jaśkiewicz

"Nasza Bella była zupełnie wycofanym psem, który odskakiwał przy każdym nagłym dźwięku czy przejeżdżającym samochodzie. Na spacerze gdy trzeba było minąć obcego człowieka, zatrzymywała się, nie można było iść dalej. Bała się również innych zwierząt, nie dawała się głaskać nikomu prócz nas, nie chciała wchodzić do domu, a wejście do kojca czy budy graniczyło z cudem. Mieliśmy również ogromne problemy z posłuszeństwem, co przy jej dużych gabarytach mocno utrudniało nam codzienne życie. Dzięki radom, szkoleniom, a również personalnym zaangażowaniu Kasi wszystkie te problemy powoli zaczęły znikać. W tym momencie Bella jest radosnym psem szukającym kontaktu i zainteresowania człowieka, a spacery z nią to sama przyjemność 🙂"

Kinga Orlicka

"Gorąco POLECAM.
Kasia na pewno rozwiąże każdy psi problem. 
Profesjonalne podejście do tematu, szeroka wiedza praktyczna i teoretyczna. Indywidualne podejście do każdego psa. 
Dziękujemy Ci Kasiu bardzo za wszystko. 💐"

Goska Gietka

"Jak najbardziej polecam! Pełen profesjonalizm. Dzięki Kasi pogłębiłam więź ze swoim psem, a praca z nim daje mi coraz więcej satysfakcji i radości. Kasiu- dziękujemy za wspólne treningi i wsparcie"

Agnieszka Szyc Con Collina

Super podejście do psów, pełny profesjonalizm, szybko widoczne efekty

Krzysztof Goździejewski

"To ja Lord. Chciałem razem z moim panem bardzo podziękować za wspaniałe szkolenie. Pani Kasia ma bardzo dobre podejście do psów. Dzięki niej nauczyłem się tylu potrzebnych rzeczy a przede wszystkim posłuszeństwa wobec mojego pana. Choć jestem jeszcze młody już tyle potrafię dzięki niej. Przekazała mojemu panu tyle wiedzy na temat jak postępować ze mną bym był radością dla wszystkich domowników. Polecam wszystkim psom z ich właścicielami Centrum szkolenia psów ASLAN."

Paulina Jamka

"Od wielu lat pozostawiam w Aslanie moją suczkę na czas wakacji. Bardzo cenię to miejsce i mam do niego pełne zaufanie. Moja nie najmłodsza już psina czuję się tam fantastycznie. Kasia zwraca uwagę zarówno na dobrostan fizyczny jak i potrzeby emocjonalne psa. Jest zaangażowana w to co robi. Polecam 👍❤️"

Jacek Burski

"Cudowna przemiana naszych corgisiow. Dwa walczące ze sobą do krwi samce zmieniły się po serii terapii w parę przyjaciół i prawdziwe stado. A i właściciele zrozumieli powielane przez lata błędy w podejściu do psiaków.  Bardzo polecam."

Mateusz Słodki

"Profesjonalizm w każdym calu. Cierpliwość. Ciepło. Wsparcie w każdej sytuacji. Motywacja do dalszej pracy. To i całe mnóstwo innych rzeczy dały mi i Lunie treningi u Kasi. Trenujemy wspólnie od 4 miesiąca życia mojej sznaucerki. Dzisiaj Luna ma 13 miesięcy i staje się psiakiem, który przezwycięża swoje lęki, który chce ze mną współpracować i któremu praca z przewodnikiem daje radość. Polecam gorąco współpracę z Centrum szkolenia psów ASLAN.
Dziękujemy Kasia !"

Anna Sterczewska

"Świetna szkoła dla psów. Polecam z całego serca. Moja suczka gdy trafiliśmy do Pani Kasi miała 10 tygodni i bała się własnego cienia. Teraz potrafi już przejść obok ruchliwej ulicy! A do tego jest w nas pięknie wpatrzona. Trenerka jest napewno godna polecenia i angażuje się w swoją prace całym sercem 💗"

Aga Janczak

"Kasiu, dziękuję! Zmieniasz psy i życie ich opiekunów na lepsze! 👏👏👏 Polecam!!! Ula - młoda suczka Jack Russel Terier po Twoim szkoleniu już nie jest terrorystką w naszym domu a my czerpiemy radość z tego, że jest z nami. Klatka to super "wynalazek"! Na pewno wrócimy z Ulą do Ciebie na kolejne nauki! ❤️❤️"

Justyna Wielechowska

"Już po samej rozmowie telefonicznej dało się wyczuć że Kasia ma doświadczenie i wiedzę na temat szkolenia psów. Ma wspaniałe podejście, wyłapuje wszystkie błędy jakie człowiek popełnia przy pracy z psem. Treningi z nią to sama przyjemność. Kasiu dziękujemy jeszcze raz za pomoc przy pracy z naszą Hossą. Polecam każdemu to miejsce kto chce być dobrym przewodnikiem dla swojego psa."

Agnieszka Zagożdżon

"Kasia jest Cudowną trenerką, która na psach zna się jak mało kto ❤️ Zrobiła ze mnie przewodnika dwóch wymagających wejmarow. Nauczyła mnie jakie psy mają potrzeby i jakie wymagania mogę im stawiać. Kasia w cudowny sposób tłumaczy zachowania psów i doskonale wie, które zachowanie psa wskazuje na jego dyskomfort a które trzeba skorygować.
Szkolenia u Kasi odbywają się w łagodny sposób oparty na współpracy właściciela z psem a nie przez metody siłowe. 
Moje silne, nieokiełznane a zarazem bardzo wrażliwe wejmary pod okiem Kasi wyrastają na ułożonych i spokojnych członków naszej rodziny. Ponieważ znają Kasię od szczeniaka ze spokojnym sercem mogę je zostawić u Kasi w hoteliku, gdzie wiem że zadba o nich jak nikt inny. Psy wracają od Kasi bez żadnego stresu, tak jakby były na koloni pod opieką najlepszej Cioci na świecie 🐾🐾"

Iwona Szlachetka

"Super miejsce, Pani Kasia ma świetne podejście do psiaków, ze spokojem można zostawić pupila w hotelu, pies będzie dobrze zaopiekowany. Polecam gorąco ."

Joanna Rozwadowska-Firlej

"Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim spanielem w hoteliku. Piesek wybiegany, zadowolony. Pełnie zaufanie do właścicielki hotelu. Zawsze pełen profesjonalizm. Polecam 100%"

Sylwia Kosiec-Brodnicka

"Praca z Panią Kasią to czysta przyjemność, pomogła przeprowadzić rewolucję w zachowaniu mojego psa. W krótkim czasie osiągnęłyśmy ogromne efekty dzięki Jej wskazówkom i sugestiom. Zdecydowanie polecam!"

Małgorzata Wiśniewska

"Mam na imię Małgorzata i jestem dumna właścicielką przepięknej suczki Emi, rasy maltańczyk.
Treningi u Kasi rozpoczęłyśmy bardzo wcześnie, gdy Emi miała zaledwie osiem tygodni i wyglądała bardziej jak śmieszna świnka morska niż piesek. Jako że nigdy wcześniej nie miałam psa, zdecydowałam się w pełni zaufać Kasi i jej wskazówkom.
Początkowo, nasze treningi koncentrowały się na procesach regulacji psa, gdzie klatkowanie Emi okazało się niezwykle pomocne. Kiedy Emi była zmęczona i przestymulowana nadmiarem bodźców, klatka dawała jej bezpieczne miejsce do wyciszenia. Klatka okazała się niezbędna nie tylko w ciągu dnia i nocy, ale również na wyjazdach poza dom.
Kolejnym istotnym aspektem naszych treningów były metody szkoleniowe Kasi, które pomagały nam w budowaniu relacji społecznych między Emi, a mną jako właścicielem. 
Na treningach Kasia zawsze była skoncentrowana na pracy z psem, ale równocześnie uważnie obserwowała właściciela zwierzaka.
W pracy z psami Kasia zawsze stosuje indywidualne podejście, co mogłam zaobserwować podczas grupowych zajęć Emi z innymi szczeniakami.
Jak się później okazało, wszystkie te umiejętności związane z regulacją, socjalizacją i interakcją są kluczowe dla zdrowia i szczęścia zarówno psa, jak i człowieka. 
Dzięki zdobytym umiejętnościom dzisiaj życie z Emi daje mi wiele radości i przyjemności. Mój pies jest przyjaznym i przewidywalnym towarzyszem zarówno w życiu codziennym jak również w czasie wakacji, kiedy podróżujemy, wspólnie pływamy na kajakach, jeździmy na rowerze, czy spacerujemy po lesie.
Z całego serca polecam usługi treningowe Katarzyny dla każdego, kto chce się nauczyć lub poprawić relacje z psem i zbudować z nim silniejszą więź. Jestem pewna, że każdy, kto skorzysta z jej wsparcia i pomocy, będzie zadowolony i zobaczy pozytywne zmiany w rozwoju i zachowaniu swojego pupila.
Kasia cechuje się indywidualnym podejściem do każdego psa oraz elastycznym dostosowywaniem planu szkoleniowego do potrzeb zwierzęcia i jego właściciela."

 
bottom of page